Zápisek z jóga dovolené – Fuerteventura

Na konci září se opět vydáme na týdenní pobyt na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostorv Fuerteventura. Pokud váháte, zda jet také, třeba vám v rozhodování pomůže tento můj “zápisek…

Jógové povzbuzení a obnova s rotacemi
TERMÍN

pátek 6. 5. 2022
18.30 – 20.00 hod.

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

250,- Kč

Ne nadarmo se doporučuje každý den zařadit alespoň jednu rotaci do svého pohybu. Rotace patří mezi nejcennější jógové pozice. Přispívají zejména ke zdraví páteře, prospěšnému chodu břišních orgánů a pomáhají regenerovat nervovou soustavu. Jejich detoxikační účinky dodávají tělu pružnost a vláčnost. V této společné praxi si rotace více přiblížíme a zařadíme je do plynulé sestavy po které se budete cítit plni síly a svěžesti.

Nechte se vznést na wheelu
TERMÍN

pátek 13. 5. 2022
18.30 – 20.00 hod.

LEKTOR

Katka Tumová

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

250,- Kč

Projděme si asanami na zpevnění středu tela a mobilizaci páteře, rozhýbeme a protáhneme kyčle. S pomoci wheelu budou pozice jistější pro řádné protažení a zároveň náročnější pro břišní a stabilizační svalstvo, které tvoří oporu pro naše tělo a pohyb. V lekci si vyzkoušíme i balanční a neobvyklé prvky, které wheel poskytuje. Přijďte se rozhýbat do levitačních pozic na wheelu.

Obličejová jóga – proč si zajít na náš kurz

Již podruhé do našeho studia zavítá Daniela Kamrádová – lektorka populární face jógy. Vyzpovídali jsme ji pro vás trochu, aby nám přiblížila princip obličejové jógy.

Jógový víkend na Šumavě
TERMÍN

pátek – neděle
13. – 15. 5. 2022

MÍSTO

Hotel Kašperk, Šumava

CENA

5.100,- Kč

S velkou radostí vás zvu na společný jarní víkend do Kašperských Hor. Úžasné místo, které snad netřeba představovat. Horské městečko na Šumavě okouzlí svou malebností, klidem a nádherným okolím CHKO Šumava. Pobyt a jógové lekce si dopřejeme v hotelu Kašperk, který je přímo na náměstí. Prostorná a velmi přijemná shala na cvičení nám poskytne milé zázemí pro naši jógovou praxi a setkání na jógové podložce. V hotelu je možnost využít bazén, masáže, kosmetické péče a nebo blahodárného odpočinku na terase s výhledy do okolí.

Čekají nás čtyři jógová setkání. Každé bude jedinečným zážitkem a chvílí, kdy budete mít čas pro sebe, pro své vnímání a objevování. Dopřejeme si jak jemného pohybu, protažení a zejména uvolnění od napětí a častého přetížení mysli, i těla.

Více informací v pobytu a jóga programu najdete na webu u Petry.

Jóga pro ženy
TERMÍN

pátek 27. 5. 2022
18.30 – 20.00 hod.

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

250,- Kč

Během prodloužené lekce se zaměříme na specifika ženského těla. Na lekci se naučíte, jak uvolňovat a zvýšit flexibilitu kyčlí a jakými cviky povolit napětí z beder. Díky odlehčení ramen a protažení oblasti hrudníku získáte možnost zhluboka se nadechnout a otevřít se světu, sobě, novému. Lekce bude bohatá na informace o vzájemném propojení těla a duše a o působení kondice energetických drah na kvalitu vašeho života.

Jarní jóga víkend v Jižních Čechách
TERMÍN

pátek – neděle
27. – 29. 5. 2022

MÍSTO

Apartmány u rybníčku

Kostelec nad Vltavou

CENA

5.290,- Kč

Zveme Vás na pozdně jarní víkend v jižních Čechách. V malebné usedlosti na nás čekají krásné apartmány a jógový sál, ve kterém budeme společně praktikovat voňavou jógu a meditace. Čekají Vás 4 lekce jógy s Danou Beierovou a 1 voňavý workshop s Niki Odvárkovou.

Jógový program:

Pátek – 18:30-19:30 flow s květinovou lehkosti a radostí
Sobota – 7:30 – 9:00 ranní meditace a flow praxe s bazalkovým nádechem
Sobota – 17:00 – 18:30 workshop výroba voňavých dárků pro sebe nebo své blízké
                18:30-19:15 večerní protažení a relaxace
Neděle – 8:00 – 9:00 ranní meditace a praxe s citrusovou svěžestí

 

Rezervace a více informací k víkendu najdete zde.

Letní kurz jógy pro začátečníky
TERMÍN

30. 5. – 25. 7. 2022

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

1200 Kč

I v létě můžete začít s jógou! Na konci května pro Vás otvíráme další kurz jógy pro začátečníky. Kurz bude probíhat celý červen a červenec s vyjímkou 4.7., kdy lekce nebude. Osmitýdenní kurz jógy je určen pro ty, kteří se s jógou teprve seznamují a se chtějí v pomalejším a klidnějším tempu naučit, jak jednotlivé pozice provádět a jak správně dýchat. V lekcích se budeme věnovat tomu, jak náš dech propojit s pohybem, základním jógovým pozicím tak, aby byli prováděny správně a zdravě, a zároveň nám v nich bylo příjemně. Na konci si užijeme relaxaci spojenou s meditací. To všechno pro zklidnění mysli, uvolnění těla a duše.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří jógu nikdy necvičili a chtějí to konečně zkusit. Na lekce potřebujete pouze pohodlné oblečení, jógové podložky máme ve studiu k zapůjčení.

Kurz bude probíhat každé pondělí 18:45 – 19:45 od 30.5. do 25.7. (s vyjímkou 4.7., kdy se necvičí).

Na kurz se přihlásíte přes náš rezervační systém v sekci Rozvrh.