Jin jóga pro spokojené kyčle
TERMÍN

pátek 25. 11. 2022
17.30 – 19.00 hod.

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

280,- Kč

Kyčle jsou největším kloubem našeho těla. Dozrávají jako poslední a jako první většinou chřadnou. Upíná se k nim celá řada svalů a jejich anatomie umožňuje velmi širokou škálu pohybu.
Kyčle jako součást pánve umožňují dobré napojení a komunikaci mezi horní a dolní částí těla.
V kyčlích je také spousta “prostoru”, který často vyplňujeme nevědomě nejrůznějšími potlačenými emocemi, traumaty, křivdami, strachem. Tak vznikají energetické bloky, zatuhlost a bolest kyčlí.
Díky jin józe můžeme tyto bloky pomalu a jemně rozpouštět, kyčle uvolňovat a zpevňovat, činit je živějšími a radostnějšími.

Meditační koupel ve zvuku velkých gongů
TERMÍN

pátek 2. 12. 2022
18.30 – 20.00 hod.

LEKTOR

Kamila Černá

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

300,- Kč

Chcete zažít hlubokou relaxaci? Chcete zažít meditativní stav, kdy vypnete veškeré myšlenky a jste tady a teď? Zvuk a vlny Gongů a jiných nástrojů  jsou pociťovány v celém těle a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, zvuky prostupují tělem na buněčné úrovni.

TRANS- FORMUJÍCÍ           NE-NÁVYKOVÁ                      NÁLADU-MĚNÍCÍ                            NE-LÁTKA

Unikátní setkání  je vhodné pro všechny věkové skupiny, zkušenosti s jógou nejsou potřeba

​​Pár slov o Kamile: Gong ji oslovil jako skvělý prostředek pro dosažení stavu hluboké relaxace, meditace a prostředek transformace.  Zkušenosti a praxi prohloubila v kanadském Vancouveru, kde se stal gong její pravidelnou duševní očistou. Nyní se vrátila ze školení Master Gong Trainingu, pod vedením věhlasného Dona Conreaux a Aidana McIntyre s novými zkušenostmi a spirituálními zážitky. S láskou předává  dál, při pořádání Zvukových meditačních lázní, seminářů Zvukové terapie, pořádání koncertů a Celonočních Ceremonií. Možnost využít Individuální léčení zvukem-tibetských mís a Gongu.

Na koncertu se skoro 80 minut leží na zádech, doporučujeme tedy pohodlné oblečení vhodné pro relaxaci, extra deku či podložku kvůli teplu a pohodlí. Ve studiu je pro každého k dispozici 1 podložka a 1 deka.

Vánoční market & zastavení
TERMÍN

sobota
3. 12. 2022
14:00 – 17:00

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

Zveme vás opět na naše oblíbené adventní setkání k nám do studia s možností nakoupit nebo vyrobit netradiční dárky pro své blízké, dát si s námi šálek dobré kávy nebo čaje a hlavně – na chvilku se zastavit ✨🙏🏽 Opět se sejdeme v sobotu odpoledne a užijeme si čas v předvánoční a klidné atmosféře.

Dárky budete moci vybírat od našich spřízněných duší:

  • jóga malý a náramky od Marcely Martinkové, včetně možnosti vytvořit Sio vlastní výrobek
  • vybrané produkty od značky Yogana a YogaDay
  • jógové oblečení od české značky YogaInStyle
  • voucher na jógu u nás ve studiu či jógový víkend
  • knihu Dany Beierové i s věnováním
  • domácí krémy z bambuckého másla a konopí od Evy Hynkové
  • … a další radosti

Lahodnou kávu a občerstvení pro Vás stejně jako vždy připraví Kafíčko.

Budeme se na Vás těšit 3. prosince v čase od 14.00 do 17.00. Přijďte se zastavit 🙂

Pečující jóga s masáží
TERMÍN

pátek 9. 12. 2022
18.00 – 19.30 hod.

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

280,- Kč

Během adventního času ještě víc než kdy jindy neopomíjejte péči o sebe a přijďte si pro dávku klidu, pomalosti a relaxace. Kromě uvolnění a dočerpání sil díky pečující jógové praxi se naučíte antistresovou masáž hlavy, kterou můžete aplikovat kdykoli a kdekoli.

Jin jóga – zimní slunovrat
TERMÍN

čtvrtek 22. 12. 2022
17.30 – 19.00 hod.

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

280,- Kč

Zimní slunovrat symbolizuje oslavu odchodu tmy a příchodu světla, návrat slunečního světla a jeho životodárné energie, které bude od tohoto dne opět přibývat. Symbolicky je tedy Zimní slunovrat ztělesněním smrti i zvovuzrození zároveň. Je to den, kdy tma v cyklu roku, ale také symbolicky tma v našem životě, nabrala na nejsilnějších obrátkach. Kdy to náročné a těžké je na vrcholu a končí…aby následně přišlo něco nového. Během lekce symbolicky ukončíme to, to už nepotřebujeme, co muže z našeho života odejít, a vytvoříme tím prostor pro uskutečnění nových záměru.

Tříkrálová sbírka 2023 – jóga pro druhé
TERMÍN

sobota 7. 1. 2022

LEKTOR

různé

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

min. 200,- Kč, max. neomezeno 🙂

I letošní zimu proběhne naše oblíbená Tříkrálová sbírka – jóga pro druhé.

V tuto chvíli hledáme projekt, který bychom rádi podpořili. Pokud víte o nějakém konkrétním projektu či příběhu, který Vás oslovil a který byste chtěli podpořit, prosím pište Daně na dana@jogapodebrady.cz

Lekce budou probíhat v sobotu 8.1. a těší se na Vás Dana, Linda, Simona, Iris a Katka! Přesný program uveřejníme již brzy, ale těšit se můžete na vinyasa flow jógu, jógu pro děti i klidnější jin jógu.

Příspěvky vybíráme v hotovosti ve studiu nebo nás můžete podpořit přes transparentní účet: 2602034573/2010

Děkujeme všem za jakékoli příspěvky!

Zimní jóga víkend – restart do nového roku
TERMÍN

pátek – neděle
13. – 15. 1. 2023

MÍSTO

Tauhaus, Rabštejn nad Střelou

CENA

6.400,- Kč

6.200,- při přihlášení do 20. 10. 2022

Začátek roku je pobídkou ke změnám, malým i velkým rozhodnutím či impuls pro nový začátek. A na to potřebujeme sílu a uvědomění si, co vlastně chceme. Tento víkend vám poskytne bezpečný a útulný prostor pro načerpání energie, napojení se sami na sebe a získání jednoduchých nástrojů k ukočírování náročných situací.

Udělejte si na začátek roku čas pro sebe. Odpojte se (doslova) a načerpejte energii pro sebe a tím i své blízké. Posunete se hlouběji ve své jógové praxi, ochutnáte zdravé a chutné jídlo, budeme si povídat o technikách, které nám pomohou zvládat každodenní stres. Bude prostor vyzkoušet si otužování (pro zájemce) nebo naopak se můžete saunovat, relaxovat, budeme si povídat a sdílet své dojmy, zkušenosti a navzájem se obohacovat.

Čeká Vás plný jógový i nejógový program, plná vegetarianská penze od kuchaře Karla Bise, ubytování na dvě noci v krásném nově zrekonstruovaném venkovském domě na břehu řeky Střely.

Přesný program si můžete stáhnout zde: Program Tauhaus.

Kapacita pobytu je 16 osob!

Přihlášky posílejte Daně Beierové na dana@jogapodebrady.cz

Cena je 6.400,-.

Zpět ke svému středu
TERMÍN

sobota 21. 1. 2023
9.30 – 12.00 hod.

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

650,- Kč

Tento teoreticko-praktický seminář je určen pro ženy po porodu, resp. po ukončeném šestinedělí, ale i pro ostatní ženy, které rodily třeba už před několika lety a stále cítí, že svůj střed ještě nevnímají tak jako dříve.
Budeme zkoumat, co je to hluboký stabilizační systém, jak pracuje bránice i pánevní dno v a jak je můžeme zapojovat a aktivovat nejen na podložce, ale i kdykoli v běžně denní rutině.