JEDNOTLIVÉ VSTUPY
170,- Kč
lekce jógy 60 min.
KREDIT
170,- Kč
lekce jógy 60 min.
MULTISPORT
nyní nebereme
lekce jógy 60 min.

CHCETE PLATIT LEKCE KREDITEM?

Je to jednoduché! Nabijte si kredit a plaťte na pár kliknutí ...

rezervační systém

AKTUÁLNÍ ZMĚNY

*** S ohledem na stávající protiepidemiologickou situaci je počet míst na lekci omezen aktuálními hygienickými pravidly. Z těchto důvodů je cena za lekci stanovena na jednotné částce 170,- / 60 min. lekce. Kredit neposkytuje zvýhodněnou cenu a multisport karty v tuto chvíli nemůžeme přijímat. ***

Lekce lze platit jednotlivě v hotovosti, platební party nepřijmáme! Nebo si můžete předplatit kredit, ze kterého se vám platby budou strhávat. Peníze na kredit můžete poslat na účet 2101569473/2010, případně v hotovosti ve studiu. Minimální vklad kreditu je 1000,- a jeho platnost je 1 rok od připsání. Pokud nebude během této doby vyčerpán, propadne bez možnosti náhrady či dalšího prodloužení. O výši kreditu a jeho platnosti máte přehled po přihlášení do rezervačního systému. Věříme, že v brzké době Vám budeme moci opět nabídnout finančně výhodnější cenu při používání kreditu!

Po domluvě lze vystavit na danou částku fakturu (pište na email dana@jogapodebrady.cz).

Cena za kurzy a workshopy je stanovena vždy individuálně. Na tyto akce požadujeme platbu předem při provedení rezervace (na účet, nebo v hotovosti ve studiu). Podmínky pro případné storno, čtěte níže.

Kredit platí pouze na otevřené lekce.  Kredit  je nepřenosný a nevratný.

Jóga pro děti a teen jóga

jóga pro děti – 100,-/jednotlivá lekce v hotovosti nebo z kreditu rodiče, délka lekce je 50 minut

Storno podmínky jsou stejné jako u dospělých lekcí – nejpozději 6 hodin předem můžete lekce stornovat a aniž byste museli lekci uhradit. Více najdete níže.

STORNO PODMÍNKY

STORNO OTEVŘENÝCH LEKCÍ (do částky 200,-) – Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému nejpozději 6 hodin před jejím začátkem, ranní lekce (lekce konané do 12.00) lze zrušit nejpozději 12 hodin před jejím začátkem. 

Pokud tak neučiníte nebo na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z kreditu. Pokud hradíte lekce v hotovosti, bude po vás cena lekce vyžadována emailem (platba převodem nebo v hotovosti ve studiu do 7 dnů).

V případě, že 3x porušíte storno podmínky bez úhrady zmeškaných či pozdě stornovaných lekcí, bude váš účet v rezervačním systému blokován do doby neuhrazení dlužné částky.

STORNO WORKSHOPŮ (od 200,- a více) / KURZŮ – Po přihlášení na akci v rezervačním systému je nutné do 7 dnů zaplatit nevratnou zálohu ve výšce 50%. Pokud nebude částka připsána na účet studia, vaše rezervace bude automaticky smazána a místo bude uvolněno. Pokud se klient na zvolený kurz/workshop nemůže dostavit a rezervaci nezruší v rezervačním systému 5 dní dopředu před začátkem kurzu, studio je oprávněno akci účtovat v plné výši. Své místo však lze převést na jinou osobou.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Berte prosím ohledy na lektory a na ostatní zájemce o lekce. V případě, že nemůžete přijít, rušte lekce s dostatečně možným časovým předstihem. Děkujeme!

NÁHRADNÍK NA LEKCI – Pokud se přihlásíte jako náhradník na lekci, je nutné počítat s možností, že se pro vás místo uvolní a lekce se budete moci zúčastnit.  O uvolněném místě budete informováni SMSkou na vaše číslo. Pokud SMS neobdržíte, místo se pro Vás bohužel neuvolnilo a není tedy možné na lekci přijít.

Privátní lekce pro dospělé a děti

Cena privátních lekcí je stanovena vždy individuálně podle počtu osob na lekci, délce a četnosti lekcí a místu konání. Pro více informací pište na dana@jogapodebrady.cz

Rezervace – postup

Na lekce a workshopy se přihlásíte pomocí rezervačního systému (viz. Rozvrh).

1.krok :

Vytvořte si Váš osobní profil.

2.krok:

Můžete libovolně provádět rezervace. Pokud chcete mít jisté místo na stejný den a čas, doporučujeme provést rezervace předem co nejdříve.

3. krok :

  • Pokud chcete výhodnější ceny lekcí, zakupte si kredit. Klikněte na KREDIT(v růžovém boxu vpravo nahoře). Po nákupu permanentky obdržíte email s instrukcemi pro převod peněz. Po připsání peněz na účet, Vám bude kredit aktivován a všechny rezervace se Vám z něj budou automaticky odčítat. Pokud nemůžete platit převodem, můžete kredit uhradit v hotovosti ve studiu.
  • Pokud permanentku v tuto chvíli nevyužijete, můžete platit lekce jednotlivě, buď v hotovosti přímo ve studiu nebo poslat platbu předem na účet.

Zdravotní stav

Přihlášením na lekci klient potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu, který dovoluje účastnit se vybrané lekce/workshopu. V případě zdravotních omezení se aktivity účastní se souhlasem lékaře a o svém aktuálním stavu před zahájením lekce informuje lektora (včetně těhotenství!).  V každém případě cvičí na vlastní zodpovědnost a rizikoToto pravidlo platí i u dětí, které přihlašují na dětské lekce rodiče.

Rozvrh

Lekce jsou vypisovány vždy na 4 období (září-prosinec, leden-březen, duben-červen, červenec-srpen). Jóga studio si vyhrazuje právo plánovaný rozvrh kdykoli změnit z organizačních a personálních důvodů. O případných změnách budou klienti včas informováni emailem a na webových stránkách.