Náš společný jógový prostor je bohužel kvůli nouzovému stavu uzavřen. Chceme ale i přesto udržet naši společnou jógovou praxi a vzájemně se podpořit v této nelehké situaci, která je pro nás všechny velkou zkouškou. Máme tu pro Vás online lekce s vašimi oblíbenými lektory. Každý všední den se můžete těšit na jednu lekci. O nových přídavcích informujeme na Facebooku, Instagramu, nebo je můžete najít přímo na YouTube – zadejte vyhledat heslo “joga podebrady”. Stačí sledovat alespoň jeden kanál a videa určitě najdete.
Lektorky točí videa vždy samy v místnosti, abychom se navzájem neohrožovaly na zdraví, videa tedy nejsou úplně profi, ale věříme, že tohle nám nyní odpustíte
Jsme moc rádi, že s námi praktikujte, a zároveň děkujeme za vaše slova podpory, která nám posíláte. Mnoho z vás se ptá, zda nás můžete finančně podpořit? Lekce jsou zdarma, ale samozřejmě si Vaší nabídky moc vážíme a za případný finanční příspěvek budeme rádi. Libovolný a plně dobrovolný příspěvek můžete poslat na náš účet 2101569473/2010 , do zprávy napište „chci přispět“. Případně vám můžeme dobrovolnou částku strhnout z Vašeho kreditu.
Děkujeme, že nás podporujete!
Pevné zdraví a brzy se na vás všichni moc těšíme! Chybíte nám!
Vaše Dana

Zde si můžete vybrat z již publikovaných online lekcí s našimi lektory.