JEDNOTLIVÁ LEKCE
180,- Kč
lekce jógy 60 min.
CENA S KREDITEM
150,- Kč
lekce jógy 60 min.
DĚTSKÁ A TEEN JÓGA
100,- a 120,-
45min a 55min

CHCETE PLATIT LEKCE KREDITEM?

Je to jednoduché! Nabijte si kredit a plaťte na pár kliknutí ...

rezervační systém

Lekce lze platit jednotlivě v hotovosti nebo předem na účet 2101569473/2010, platební party nepřijmáme.

Kredit – pokud chodíte na lekce pravidelně, můžete si u nás nabít kredit, ze kterého se vám budou strhávat platby za lekce. Běžné lekce jsou cenově výhodnější při užití kreditu. Kredit zakoupíte v rezervačním systému – KREDIT, případně v hotovosti ve studiu. Minimální vklad kreditu je 1000,- a jeho platnost je 1 rok od připsání. Pokud nebude během této doby vyčerpán, propadne bez možnosti náhrady či dalšího prodloužení. O výši kreditu a jeho platnosti máte přehled po přihlášení do rezervačního systému.

Po domluvě lze vystavit na danou částku fakturu (pište na email info@jogapodebrady.cz).

Cena za kurzy a workshopy je stanovena vždy individuálně. Na tyto akce požadujeme platbu předem při provedení rezervace (na účet, nebo v hotovosti ve studiu). Podmínky pro případné storno, čtěte níže.

Jóga pro děti a teen jóga

dětská jóga 45 minut pro věk 3 -10 let – 100,-/jednotlivá lekce v hotovosti nebo z kreditu rodiče

teen jóga 55 minut pro věk 10 – 15 let – 120,- /jednotlivá lekce v hotovosti nebo z kreditu rodiče

Storno podmínky jsou stejné jako u dospělých lekcí – nejpozději 6 hodin předem můžete lekce stornovat, aniž byste museli lekci uhradit. Více najdete níže.

Storno podmínky

STORNO OTEVŘENÝCH LEKCÍ – Rezervovanou otevřenou lekci lze zrušit před jejím začátkem v rezervačním sytému nejpozději 6 hodin před jejím začátkem, ranní lekce (lekce konané do 12.00) lze zrušit nejpozději 12 hodin před jejím začátkem. Pokud tak neučiníte nebo na lekci nedorazíte, bude její hodnota odečtena z kreditu. Pokud hradíte lekce v hotovosti, bude po vás cena lekce vyžadována emailem (platba převodem nebo v hotovosti ve studiu do 7 dnů).

V případě, že 3x porušíte storno podmínky bez úhrady zmeškaných či pozdě stornovaných lekcí, bude váš účet v rezervačním systému blokován do doby neuhrazení dlužné částky. Pokud chcete účet obnovit, kontaktujte nás na info@jogapodebrady.cz

STORNO TEMATICKÝCH LEKCÍ, WORKSHOPŮ, KURZŮ – na tyto aktivity se prosíme přihlašujete, pokud je Váš zájem vážný a opravdu se chcete akce zúčastnit. U prodloužených 90 minutových lekcí je možné storno nejpozději 24 hodin předem. U ostatních aktivit je nutné uhradit při rezervaci 50% zálohu do 7 dnů (pokyny Vám přijdou emailem). Storno je možné nejpozději 3 dny předem, tedy 72 hodin, poté Vám záloha nebude vrácena (případně můžete za sebe sehnat náhradníka, na kterého zálohu převedeme). Doplatek ceny zašlete na účet před akcí nebo je možno uhradit přímo na akci v hotovosti.

Přihlášením v rezervačním systému souhlasíte se storno podmínkami.

Berte prosím ohledy na lektory a na ostatní zájemce o lekce. V případě, že nemůžete přijít, rušte lekce s dostatečně možným časovým předstihem. Děkujeme!

NÁHRADNÍK NA LEKCI – Pokud se přihlásíte jako náhradník na lekci, je nutné počítat s možností, že se pro vás místo uvolní a lekce se budete moci zúčastnit.  O uvolněném místě budete informováni SMSkou na vaše číslo. Pokud SMS neobdržíte, místo se pro Vás bohužel neuvolnilo a není tedy možné na lekci přijít.

Privátní lekce pro dospělé a děti

Cena privátních lekcí je stanovena vždy individuálně podle počtu osob na lekci, délce a četnosti lekcí a místu konání. Pro více informací pište na dana@jogapodebrady.cz

Rezervace – postup

Na lekce a workshopy se přihlásíte pomocí rezervačního systému (viz. Rozvrh).

  • Vytvořte si Váš osobní profil.
  • Můžete libovolně provádět rezervace. Pokud chcete mít jisté místo na stejný den a čas, doporučujeme provést rezervace předem co nejdříve.
  • Pokud chcete výhodnější ceny lekcí, zakupte si kredit. Klikněte na KREDIT (v růžovém boxu vpravo nahoře). Po nákupu permanentky obdržíte email s instrukcemi pro převod peněz. Po připsání peněz na účet, Vám bude kredit aktivován a všechny rezervace se Vám z něj budou automaticky odčítat. Pokud nemůžete platit převodem, můžete kredit uhradit v hotovosti ve studiu.
  • Pokud permanentku v tuto chvíli nevyužijete, můžete platit lekce jednotlivě, buď v hotovosti přímo ve studiu nebo poslat platbu předem na účet.

Zdravotní stav

Přihlášením na lekci klient potvrzuje, že si je vědom svého zdravotního stavu, který dovoluje účastnit se vybrané lekce/workshopu. V případě zdravotních omezení se aktivity účastní se souhlasem lékaře a o svém aktuálním stavu před zahájením lekce informuje lektora (včetně těhotenství!).  V každém případě cvičí na vlastní zodpovědnost a rizikoToto pravidlo platí i u dětí, které přihlašují na dětské lekce rodiče.

Rozvrh

Lekce jsou vypisovány vždy na 4 období (září-prosinec, leden-březen, duben-červen, červenec-srpen). Jóga studio si vyhrazuje právo plánovaný rozvrh kdykoli změnit z organizačních a personálních důvodů. O případných změnách budou klienti včas informováni emailem a na webových stránkách.