Chcete udělat radost sobě nebo někomu blízkému? Hledáte milý dárek k narozeninám? Máme pro vás ve studiu novinku, která potěší každého 🙂 Tereza Nachtigalová pro nás vyrobila kolekci domácích čistě přírodních voňavých svíček se sušenými kvítky. Tady je její příběh:

 

Svíčky s příběhem pro vás vyrábím z přírodního sojového vosku, který neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy, chemická aditiva, toxické látky, palmový vosk a živočišné příměsi. Při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky, nečoudí a doba hoření je delší až o 50 % oproti těm parafínovým. Nádoby do kterých svíčky plním můžete po vypálení dále využívat a nevzniká tak zbytečný odpad. Svíčky obsahují kvalitní 100% éterické oleje a čistý bavlněný knot.

A proč právě s příběhem? Protože každá svíčka je originál, kterému věnuji dostatek času. Některé sušené květy, které ji zdobí jsou z naší a babiččiny zahrádky. Vůně vybírám a kombinuji tak, aby byly příjemné a nenásilné. Za každou svíčkou stojí kus malého příběhu a je jen na Vás, jak bude pokračovat. Zda bude zpříjemňovat Vaše večery po náročném dni, dovolené, nebo chvilky odpočinku a relaxace. Svíčka s příběhem je skvělou volbou, pokud chcete mít na stole férový originál a nechcete dýchat škodlivé látky.

 

Svíčky jsou ve dvou velikostech
120 ml (Levandule, Meduňka, Vanilka) za cenu 260 kč
250 ml (Ylang Ylang, Červený pomeranč, Rozmarýn a citronella, Grep a lemongrass) za cenu 470 Kč

Jak pečovat o svůj příběh
– nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru a v blízkosti hořlavých předmětů
– doporučujeme nenechávat svíčku hořet déle jak 1 hodinu
– před každým dalším zapálením knotu z něj odstraňte vzniklou bambulku.
– knot udržujte v délce cca 4 mm, tak abyste zachovali kvalitu hoření
– při hoření svíčky, nebo dohoření nesahejte na nádobu – může být rozpálená
– svíčku byste neměli zhasínat fouknutím
– svíčku nenechávejte hořet do úplného prázdna

Kde svíčku zakoupit
Svíčky budou k prodeji ve studiu, až ho otevřeme. Pokud ale chcete svíčku již nyní, stačí se domluvit s Danou Beierovou (tel. 733557697, dana@jogapodebrady.cz) na předání svíčky v Poděbradech. Platba pouze v hotovosti!