TERMÍN

pátek 7. 1. 2022

sobota 8. 1. 2022

LEKTOR

různé

MÍSTO

Jóga studio Poděbrady

CENA

min. 150,- Kč, max. neomezeno 🙂

I letošní zimu proběhne naše oblíbená Tříkrálová sbírka – jóga pro druhé. V té letošní sbírce chceme opět podpořit děti z poděbradské Speciální ZŠ.

V této náročné době komplikované o častou online výuku, děti potřebují ke svému rozvoji a výuce pomůcky, které často nejsou ve finančních možnostech jejich rodičů ani školy. Proto bychom rádi letošní výtěžek sbírky věnovali na nákup konkrétních pomůcek pro konkrétní děti pod záštitou školy.

Jednou z nich je například šestiletá Kristínka, která trpí mentální a psychomotorickou retardací. Kristínka si musela hned po narození vybojovat svou šanci na život. Dnes je to šikovná a usměvavá holčička, která k výuce, obzvlášť té online, potřebuje ipad. Díky němu bude moct rozvíjet svůj sociální kontakt s ostatními, využívat aplikace typu SeeSaw a LearningApps, ve kterých děti vypracovávají zadané úkoly, rozvíjet grafomotoriku, nácvik čtení a psaní.

Další prostředky věnujeme na nákup kompenzačních rehabilitačních pomůcek pro děti s těžkým tělesným a mentálním postižením, např.  polohovací vaky, pomůcky na bazální stimulaci a pomůcky pro podporu alternativní komunikace dle doporučení školy.

Lekce probíhají v pátek večer a v sobotu celý den. V programu najdete vinyasu, flow jógu, jógu pro děti i klidnější jin jógu. Jedna lekce proběhne i online přes náš Facebook, aby se mohli sbírky účastnit i ti, kdo nemohou přijít do studia.

Příspěvky vybíráme v hotovosti ve studiu nebo nás můžete podpořit přes transparentní účet: 2602034573/2010

Podívejte se do REZERVACE a přihlaste se na lekci! Děkujeme všem, kdo nás podpoří!